Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo BR-BO500(X1)

Campagnolo BR-BO500(X1)
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 5
2,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за карбон обрачи!

Достапни се за Шимано или Кампањоло системи.
Контактирајте не“ за избор пред порачката.

Произведени во Италија.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, br-bo500