Campagnolo BR-BO500Х1
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo BR-BO500Х1

Campagnolo BR-BO500Х1
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Пакни за карбон обрачи - пар (за двете кочници - предна  и задна).

Овој модел е за Шимано системи.
Произведени во Италија.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, br-bo500