Shimano D02S Metal
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano D02S Metal

Shimano D02S Metal
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 10
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за кочници: Шимано Д02С
(метал)

Компатибилни со: Shimano BR-M820 / M810 / M640

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, d02s, m820, m810, m640