SRAM road organic
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM road organic

SRAM road organic
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 10
1,450ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за хидрауилични диск кочници на СРАМ
Компатибилни со: Rival 22, Rival 1, Force 22, Force 1, Force CX1, RED 22, S-700
    

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, organic, disc