SRAM trail/guide/g2 metal
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM trail/guide/g2 metal

SRAM trail/guide/g2 metal
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 9
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за хидраулични диск кочници на СРАМ.

Компатибилни со: SRAM Guide / G2 / Avid Trail...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, metal, guide, g2, trail