959VC пакни
Кошничката е празна!
Најпродавани

959VC пакни

959VC пакни
Бренд: Romet
Код на производот: romet
Достапност: 15
700ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни - Пакни за планински, градски, фитнес/крос велосипеди.
Должина: 72мм

Метално тело со менливи гумички за кочење.

Постоечките гумички се двобојни - двокомпонентни: црниот дел помага во дисперзија на водата која би се собирала на обрачот, а црвениот во одмастување и намалување на звукот при кочењето.
Исто така, материјалот од кој се конструирани, ги штити од брзо трошење...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: пакни, brake pads