Campagnolo BR-CA500
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo BR-CA500

Campagnolo BR-CA500
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 19
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 4 пакни - за алуминиумски обрачи, за Шимано кочници.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, br-ca500