Shimano K05S-RX Resin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano K05S-RX Resin

Shimano K05S-RX Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 15
730ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој модел на пакни е подобрување на моделот К03С - со до 50% поголема издржливост!

Соодветен за:
XTR BR-M9100
Dura Ace BR-R9170
Ultegra BR-R8070
105 BR-R7070
Tiagra BR-4770
GRX BR-RX810, BR-RX400
Metrea BR-U5000
BR-RS805, BR-RS505, BR-RS405, BR-RS305

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, k05s