Shimano B05S-RX Resin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano B05S-RX Resin

Shimano B05S-RX Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Овој модел на пакни е подобрување на моделот Б01С - со до 50% поголема издржливост! Препорачан за Деоре, Аливио, Ацера и други модели...

Соодветен за:
Deore BR-M525
Alivio BR-M4050,
Acera BR-M3050, BR-M395
Altus BR-M375, BR-M365, BR-M315

Deore LX BR-T675
Deore Trekking BR-T615
Tourney TX BR-TX805

Nexave BR-C501

BR-M575
BR-M495, BR-M486, BR-M485, BR-M475, BR-M465
BR-M447, BR-M446, BR-M445
BR-M416, BR-M416A, BR-M415
BR-M355

BR-MT500, BR-MT400, BR-MT200

BR-UR300

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, b05s, resin