Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano G03S Resin

Shimano G03S Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 12
600ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој модел на пакни е подобрување на моделот Г01С - со до 40% поголема издржливост!
Препорачан за XTR, XT, SLX, Деоре и други модели...

Соодветен за:
XTR BR-M9000, BR-M9020, BR-M987, BR-M985
XT BR-M8100, BR-M8000, BR-M785
SLX BR-M7100, BR-M7000, BR-M675, BR-M666
Deore BR-M6100, BR-M6000, BR-M615
Alfine BR-S7000, BR-S700

Но, и за други модели:
BR-CX77
BR-R785, BR-RS785, BR-R517, BR-R317
...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, g03s, resin