Sinter - Shimano G type
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sinter - Shimano G type

Sinter - Shimano G type
Sinter - Shimano G type Sinter - Shimano G type
Бренд: Sinter
Код на производот: sinter
Достапност: 6
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Синтер - бренд посветен на сигурноста!
Пакни соодветни на Шимано „Г“-тип, но и многу повеќе.

Конкретно за овој модел
Црна боја на надворешна плочка: семи-металик органски пакни со долг животен век, одлична модулација.
Соодветни за калливи и влажни услови.

Компатибилност со:
***Шимано
BR-S700, BR-CX75, BR-CX77, BR-R315, BR-R317, BR-R515, BR-R517, BR-R785, BR-RS785, Deore BR-M6000, Deore BR-M615, SLX BR-M666, SLX BR-M675, SLX BR-M7000, SLX BR-M7100, XT BR-M785, XT BR-M8000, XT BR-M8100, XTR BR-M9000, XTR BR-M9020, XTR BR-M985, XTR BR-M987, XTR BR-M988

За компанијата:
Синтер е компанија од Словенија со 50+ годишна традиција, која својот фокус го посветува исклучително на моќни и сигурни кочни системи.
Велат: „Нашите пакни овозможуваат екстремни кочни перформанси, мазно кочење и комфорно и безгрижно возење.“
Целосниот процес на истражување, развој и производство се изведува во нивните погони во Словенија, а тестирањето го прават најпрестижните возачи во светот!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sinter, g04s