Shimano L05A-RF Resin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano L05A-RF Resin

Shimano L05A-RF Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 12
1,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за кочници: Шимано L05A

Органик - помалку звук и подобра модулација
За 2-клипни модели на кочници
Модел со ладење!
 
Нов материјал со кој се добива 50% подобра отпорност од износување во споредба со L03A и 110% подобра отпорност од L02A
 
Компатибилни за:
DEORE XT M8100 серии, 
SLX M7100 серии, 
DURA-ACE R9150 серии, 
ULTEGRA R8050 серии, 
SHIMANO 105 R7100 Di2 серии, 
SHIMANO 105 R7000 серии, 
TIAGRA 4700 серии, 
GRX 11-брзини, GRX 10-брзини

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, l05a