Shimano D03S-RX Resin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano D03S-RX Resin

Shimano D03S-RX Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 12
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за кочници: Шимано D03S-RX

Органик - помалку звук и подобра модулација
За 4-клипни модели на кочници
 
Нов материјал со кој се добива 40% подобра отпорност од износување во споредба со D01S
 
Компатибилни за:
DEORE XT M8100 серии, 
DEORE XT M8000 серии, 
SLX M7100 серии, 
DEORE M6100 серии, DEORE M5100 серии, 
SAINT M820 серии, SAINT M810 серии, 
ZEE M640 серии

Модели:
BR-M8120, BR-M7120, BR-M6120, BR-M8020, BR-M820, BR-M810, BR-M640, BR-MT520, BR-MT420

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, d03s