Shimano G05A-RX Resin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano G05A-RX Resin

Shimano G05A-RX Resin
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 14
950ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за кочници: Шимано G05A-RX

Органик - помалку звук и подобра модулација
За 2-клипни модели на кочници
 
Нов материјал со кој се добива 50% подобра отпорност од износување во споредба со G03A и 110% подобра отпорност од G02A
 
Компатибилни за:
XTR M9000 серии, XTR M980 серии, 
DEORE XT M8100 серии, DEORE XT M8000 серии, DEORE XT M780 серии, 
SLX M7100 серии, SLX M7000 серии, SLX M670 серии, SLX M660 серии, 
DEORE M6100 серии, DEORE M5100 серии, DEORE M6000 серии, DEORE M610 серии, 
ALFINE S7000/S700 серии

Модели:
BR-M9000, BR-M9020, BR-M987, BR-M985, BR-M8100, BR-M8000, BR-M785, BR-M7100, BR-M7000, BR-M675, BR-M666, BR-M6100, BR-M6000, BR-M615, BR-S7000, BR-S700, BR-CX77, BR-RS785, BR-R785, BR-R517, BR-R317

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, g05a