Campagnolo BR-BO500
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo BR-BO500

Campagnolo BR-BO500
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
2,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за карбон обрачи - пар (за двете кочници - предна  и задна).

Овој модел е за Кампањоло системи.
Произведени во Италија.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, BR-BO500