SRAM Elixir X0 disk brake pads
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM Elixir X0 disk brake pads

SRAM Elixir X0 disk brake pads
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

SRAM 
Метални пакни, на челична плочка
Компатибилни со Elixir, X0, XX...
Level T/TL, Level TLM/ULT (B1)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SRAM, Elixir X0