Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Vico Carbon celeste

Bianchi Vico Carbon celeste
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Држач за бидон во традиционалната боја на Бјанки
Произведено во Италија - од Елит за Бјанки, со инјектирање на карбон влакна
Тежина: 25 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, vico