BCA Stealth 270
Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Stealth 270

BCA Stealth 270
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,000ден.

Овој модел ќе биде достапен од почетокот на декември!

Тежина: 295 грама
Вкупна должина: 270 cm  
Должина кога е собрана: 45 cm  
Дијаметар: 1.2 cm

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA, Stealth 270