Tendon 6mm - на мерење
Кошничката е празна!
Најпродавани

Tendon 6mm - на мерење

Tendon 6mm - на мерење
Бренд: Tendon
Код на производот: Tendon
Достапност: 295
59ден.
 
   - ИЛИ -   

Замка од чешкиот бренд Тендон

Дебелина (mm): 6
Мин. сила (daN): 1000
Тежина (g/mm): 23.2
Сертификати/Стандарди: CE 1019, EN 564

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tendon