Trimm Forester
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Forester

Trimm Forester
Trimm Forester Trimm Forester Trimm Forester
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 1
7,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Од надвор: 100% polyester, 4 000 mm H2O,
Подлога: 100% nylon PU 10 000 mm H2O,
Конструкција: Durawrap 8,5mm
Димензии: (210+60) x 150 /135
Тежина: 3,2 kg

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Forester