Marker Crampon 128
Кошничката е празна!
Најпродавани

Marker Crampon 128

Marker Crampon 128
Бренд: Marker
Код на производот: Marker
Достапност: 10
3,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пострмни и подмрзнати делови.

За скија која е со максимална ширина од 120мм
За везовите: Дјук, Барон и Тур - модели на Маркер

Кога се користи крампоната, „штиклата“ на турно везот не треба да биде подигната (треба да биде на 0 степени).

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Marker Tour Crampon 128