Nalini Red Arm
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Red Arm

Nalini Red Arm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
2,000ден.
1,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракави - растегливи, ликра!

Од овој модел, на залиха имаме уште само големина ХХЛ.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, силиконизиран дел во делот на бицепсите - за подобар грип, рефлектирачки детали...

Фитинг: Race
Ракави со анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Ракави кои ќе ги одржуваат вашите раце суви и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Red Arm