Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Potenza 11s 12-27

Campagnolo Potenza 11s 12-27
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 5
7,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Касета за 11 брзини
Класа: Campagnolo Potenza
Однос: 12-27
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo Potenza 11s 12-27