Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Bora 35 left rear spoke

Campagnolo Bora 35 left rear spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
400ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Кампањоло Ultra 35 тркало - за задно тркало за лева страна
Произведено во Белгија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo bora ultra 35