Campagnolo FC-RE012
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo FC-RE012

Campagnolo FC-RE012
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 3
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет лагери - 2 парчиња за средна осовина.
Компатибилни за Campagnolo Chorus или друг Campagnolo Ultra-Torque пренос.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo FC-RE012, ultra torque