Millet Trilogy Wool Bland
Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Trilogy Wool Bland

Millet Trilogy Wool Bland
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
4,900ден.
2,450ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од ексклузивната „Трилогија“ серија на Мillet - на залиха уште само Л и ХЛ големина!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Ергономски дизајн со специјален шев кој не ја иритира кожата. WOOL BLEND™ 150 е матерјал кој е комбинација на мерино волна и полиестер, за совршен баланс помеѓу термо регулацијата и менаџирањето на на влага/пот и кој не собира лош мирис.

Наменето за:
алпинизам, планинарење, скијање/бордање

Материјал:
CARLINE® WOOL BLEND™ 150 // 50% POLYESTER 50% WOOL

Тежина: 170 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet trilogy wool