Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Gara

Nalini Gara
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
3,100ден.
1,550ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

На залиха само Ѕ големина
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Камашни за велосипедизам со одлична термо заштита.
Термо материјал - отпорен на ветер!
Неопренски додатоци во предниот дел, водоодбивна заштита на патентот, рефлектирачки детали...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini gara