Sigma iD.GO black
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma iD.GO black

Sigma iD.GO black
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 1
2,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена!
Со трака за пулс која се става околу гради.

Функции:
Моментален пулс
Копче за менување на функции во предниот дел на уредот
Јасен и лесно читлив дисплеј
Стоперка со време до десетинка од секунда (функционира и без да има потреба да се носи траката за пулс)
Часовник
Водоотпорен уред (не смее да се притискаат копчињата додека е под вода) - класа IPX8 (може да биде потопен во вода до длабочина од 1 метар во времетраење до 30 минути)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, id.go