Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur set brakes

Campagnolo Centaur set brakes
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
3,600ден.

Сет од предна и задна кочница
Campagnolo Centaur

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo centaur