Rock Empire Racer S grey
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Racer S grey

Rock Empire Racer S grey
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 10
600ден.
 
   - ИЛИ -   

Алуминиумски карабинер со матица: лесен, мал и компактен!
Поставеноста „под агол“ на носот над вратичката помага да се избегне несакано потфаќање на јажето, појасот или друг софтвер при прикопчување!
Сертифициран за спорт и висинска работа!
Тежина: 53 грама
Отвор: 17мм
Јачина на долга оска: 24 kN
Јачина на кратка оска: 9 kN
Јачина при отворена вратичка: 8 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, racer