Rock Empire 60cm/16mm nylon
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire 60cm/16mm nylon

Rock Empire 60cm/16mm nylon
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 14
220ден.
 
   - ИЛИ -   

Краток опис:
Најлонска гуртна
Должина: 60цм
Ширина: 16мм
Сила: 22kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, nylon