Black Diamond Lightweight SoftShell
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Lightweight SoftShell

Black Diamond Lightweight SoftShell
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 10
1,550ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Температурен опсег: 4/13 ºC
Тежина (просечна): 58 грама/пар

Изработени од лесен и растеглив софтшел, отпорен на влажни услови - наменети за спортски активности со голем интензитет, во свежи услови.
Овие ракавици овозможуваат динамична и високо-дишлива заштита за време на Вашите планински трчања, искачувања и планинарења. Со инкорпориран дигитален материјал на врвот на палецот и показалецот, овозможена е и функционалност на допир на екранот на Вашиот телефон или друг уред кој го користите на тој начин.

Основно:
-растеглив материјал во сите правци со водоодбивен третман,
-фиксна постава,
-рефлектирачко лого...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, lightweight, softshell