Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Carpegna

Nalini Carpegna
Nalini Carpegna Nalini Carpegna
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 4
7,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Модел од зимската колекција „Бјанки Милано“ на Налини - посветена на Бјанкистите! :)

Компактен фит, високо дишлив, термо материјал, силиконизиран дел околу половината - за одличен грип околу телото. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi milano, nalini, carpegna