Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Fulmine 2

Nalini Fulmine 2
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни.

Чорапи за велосипедизам и други активни спортови.
Во овој модел се користи Coolmax® материјалот, познат и докажан по своите термо-регулациски својства.

Централниот дел од чорапите е лесно растеглив, а висината е 22цм.

Големини по број на патики:
С/М - 38/40
Л/ХЛ - 41/43
ХХЛ - 44-46

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, fulmine