Elite adapter
Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite adapter

Elite adapter
Бренд: Elite
Код на производот: elite
Достапност: 4
1,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Адаптер за Елит тренажерите, за задни тркала на велосипеди кои имаат 10 до 12мм „тру аксел“.

Компатибилно со моделите на тренажери: Реал (не за сите опции на овој модел), Суперново, Кјубо, Рампа, Ново, Туо...

Да се користи само на тренажер.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, adapter