Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Classic Winter

Nalini Classic Winter
Nalini Classic Winter Nalini Classic Winter
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
2,900ден.
2,030ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

„Рејс“ фит ракавици од есен/зима колекцијата на Налини, изработени од Термоспорт, водоотпорен материјал.

Од овој модел, на залиха имаме уште само големина ХХЛ.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Одличен грип за котрола при возењето, можност за користење на допир на телефон и атрактивен дизајн во горниот дел на ракавицата...

Водоотпорност: 10.000 mm
Дишливост: 900 g/m²

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, classic winter