Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Crit

Nalini Crit
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 1
820ден.
570ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: С/М
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Чорапи со висок процент на волнени влакна, со тоа и многу топли и меки на допир, а во надополнување со одреден процент на полиамид - со подобрено својство на сушење. Може да се носат во било која пригода и услови - од многу студени до помеки температури.

- анатомски поставени засилувања,
- еластична структура со мрежеста конструкција,
- „невидливи“ шевови...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, crit