BCA Float 2.0 cylinder
Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Float 2.0 cylinder

BCA Float 2.0 cylinder
Бренд: BCA
Код на производот: bca
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
9,900ден.

Овој производ ќе биде достапен од почетокот на декември.
Резервации: info@outdoor.mk

БЦА Флоат 2.0 цилиндер за БЦА Флоат и Спид ранците од втората генерација!
Цилиндерот е 30% помал и 15% полесен од претходната генерација.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bca, float, cylinder