Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Freesport turchese

Nalini Bas Freesport turchese
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 3
2,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Летни ракавици за велосипедизам од Пролет-Лето колекцијата на италијанската компанија Налини.

Дизјанирани со ексклузивната „Hand power Grip“ технологија, со која се овозможува заштита со користење на гумирани вметоци на повеќе делови на дланката - со што се добива супериориен комфор и одличен фат, независно на условите во кои се вози. Овој модел е дизајниран без шевови, што вообичаено би влијаело на еластичноста на производот...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, freesport