Rock Empire HMS Smart 2T blue
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire HMS Smart 2T blue

Rock Empire HMS Smart 2T blue
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 10
780ден.
 
   - ИЛИ -   

Алуминиумски карабинер со матица: лесен, мал и со одлична цена!
Овој карабинер е со т.н. „твист лок“ систем - со автоматско затворање/заклучување на вратичката откако таа ќе биде ослободена.
К-Лок принципот гарантира ефикасно заклучување на карабинерот!
Тежина: 76 грама
Отвор: 21мм
Јачина на долга оска: 24 kN
Јачина на кратка оска: 8 kN
Јачина при отворена вратичка: 6 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, smart 2t