Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey

Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey
Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 4
6,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Аеродинамичен женски дрес, со тркачки фит - за возачи кои целат кон најдобро возно искуство, забележливо чувство на високо-квалитетна облека и елеганција.

Основни карактеристики
- Т.н. „High Speed“ материјал во делот на рамењата и ракавите,
- YKK® патент по целата должина, со заштита од внатрешниот дел, како и во крајот, за да не дојде до несакан контакт со кожата кај вратот,
- Силиконизирани, еластични грипови во задниот дел,
- Дресот е без шевови во предниот дел и страничните делови,
- 3 џеба во задниот дел + 1 дополнителен со патент, кој е и со водоодбивен материјал,
- Рефлектирачки детали во задниот дел - трака на задните џебови и лого...

Високо-квалитетен, лесен дрес, со одлична аеродинамика, дишливост и еластичност!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas, ergo