Nalini Bas Sporty Bib
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Sporty Bib

Nalini Bas Sporty Bib
Nalini Bas Sporty Bib Nalini Bas Sporty Bib
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 8
5,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Комфорен долен дел од дрес за велосипедизам, направен од Ликра како главен материјал и прерамки од мек, дишлив, мрежест материјал. 

Перничето е со голема густина, а во задниот дел има апликација на рефлектирачки детали - во страните и во задниот дел. 

Дресот е еластичен во делот околу бутните мускули, а во тој дел од внатрешна страна се нанесени и силиконизирани микро точки - за подобар грип околу ногата. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, sporty, bib