Кошничката е празна!
Најпродавани

SP610 педали

SP610 педали
Бренд: Romet
Код на производот: romet
Достапност: 2
800ден.
 
   - ИЛИ -   

Алуминиумски педали
Димензии: 105х81мм
Тежина: 374 грама/пар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: pedals, педали