K2 Boot bag green
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Boot bag green

K2 Boot bag green
Бренд: K2.
Код на производот: k2
Достапност: 5
3,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Поставена торба за транспорт и чување на ски-чевли.

Парче опрема кое во голема мера овозможува комфор и мир во глава, кога треба да патувате или да ја спакувате Вашата опрема - во случајот ски-чевлите: заштита од на автомобилот од нечистотии и влага веднаш по скијањето, средено решение при патување, елегантно чување во домот итн.
На торбата, од надворешна страна има и дополнителни 2 џеба.
Ременот за носење, по потреба може лесно да се отстрани и да се носи торбата со користење на рачката/гуртната за таа намена.

Материјал: 600D рипстоп најлон со ПЕ зајакнување, издржлив долен дел со ТПУ облога од долна/надворешна страна...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: k2, ski boot, bag