Nalini Warm Reflex
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Warm Reflex

Nalini Warm Reflex
Nalini Warm Reflex Nalini Warm Reflex
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
6,700ден.
3,350ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Зимски дрес, конструиран од топол, растеглив, комфорен материјал.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Во делот на ракавите, забележливи се рефлектирачки додатоци, кои во голема мера, во студените периоди од годината (кои знаат да бидат и потемни/посиви, со пократки денови во кои и видливоста е пониска) - му овозможуваат на овој модел да допринесе во Ваша поголема безбедност.

Патентот е со цела должина, а во неговиот заден дел, има заштитен додаток кој штити од закачување на основниот слој на пример или пак од штитнување, но и помага и штити од ветер.

Во задниот дел на дресот, има три џеба, кои на горниот свој дел имаат рефлектирачка лента, која дополнително помага во Ваша безбедност/видливост на патот, како и дополнителните рефлектирачки логоа од двете страни на дресот.

Препорачан температурен опсег: 8°C to 13°C

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, warm, reflex