Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bow Merino

Nalini Bow Merino
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
950ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Чорапи со висок процент на волна - топли и меки на допир, со додаден соодветен однос на полиамид, за уште подобра дишливост и побрзо сушење. Може да бидат користени од студени до помеки периоди.

Во овој модел на соодветни места во конструкцијата има засилувања на материјалот, еластична структура и мрежеста конструкција, како и „мазни“ шевови за најдобар комфор.

Состав: 52% мерино волна, 45% полиамид, 3% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, wool, merino