K2 backpack 30
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 backpack 30

K2 backpack 30
Бренд: K2.
Код на производот: k2
Достапност: 2
5,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Ранец од американската компанија К2 - многу практичен, за патување и секојдневни активности/потреби.

Во ранецот постои посебен џен, поставен - за лаптоп; 
задниот дел, кој доаѓа во контакт со грбот е исто така поставен - за подобар комфор;
во внатрешноста има посебен џеб за организацијата на ситна содржина во него;
во страничниот дел има џеб за пристап до шише со вода на пример - со патент се затвора;
од надвор има еластични замки - за поставување/носење нешто од надвор;
во капата од внатрешната страна има мрежест џеб за чување на ситна содржина;
од страните исто така има и гуртни за затегнување - за компактен волумен...

Волумен: 30 литри
Материјал: 600Д рипстоп најлон со засилувања на соодветни места, како и засилување со ТПУ-материјал во долниот дел, како и во горниот дел.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: k2, backpack