BCA Dozer 2T
Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Dozer 2T

BCA Dozer 2T
Бренд: BCA
Код на производот: bca
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Тежина: 680 грама

Димензии на лопата: 25 x 29 cm
Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm
Должина на склопена лопата/неиздолжена: 59 cm
Должина на склопена лопата/издолжена: 79 cm
Материјал: 6061 T6 Aluminum 

Модел со нешто поголема големина од 1Т: поголема лопата и поголема должина на рачката - за професионалци и напредни рекреативци кои го земаат копањето, многу сериозно...
Сите телескопски лопати на БЦА се дизајнирани да го исполнат УИАА стандардот за лавински, спасителни лопати.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bca, dozer