K2 Single Padded Ski Bag
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Single Padded Ski Bag

K2 Single Padded Ski Bag
Бренд: K2.
Код на производот: k2
Достапност: 3
4,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Често потценуван, а многу практичен аксесоар - за комфорно пренесување на Вашите скии од/до ски центарот или при подолго патување.

Материјал: 600Д рипстоп најлон
Детали: зајакнати рачки за носење на торбата, прозорче за вметнување ливче со лични податоци при патување, постава...

Две големини: 
С/М: до 175цм
Л/ХЛ: до 195цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: k2, ski, bag