Trimm Marol
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Marol

Trimm Marol
Trimm Marol Trimm Marol
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 5
6,400ден.
3,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термоизолационен слој со одличен попуст од 50%.

Мешавина од разни материјали (водоодбивен најлон, софтшел, БиСтреч, спандекс....), стратешки поставени на различни позиции во конструкцијата, со кои се добива заштитнички подготвена јакна, растеглива за комфор!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, marol