Trimm Adiga
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Adiga

Trimm Adiga
Trimm Adiga Trimm Adiga
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 1
4,800ден.
2,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термоизолационен слој со одличен попуст од 50%.

Мешавина од разни материјали (водоодбивен најлон, софтшел, спандекс....), стратешки поставени на различни позиции во конструкцијата, со кои се добива заштитнички подготвена јакна, растеглива за комфор!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, adiga